Dyrektor ds. Automatyki - Air-Com Pneumatyka-Automatyka

Description : Dyrektor ds. Automatyki. Company : Air-Com Pneumatyka-Automatyka. Location : Zdalna in Polska

Wierzymy, że doświadczenie i pasja są podstawą sukcesu. Dziś doceniają to nasi klienci, partnerzy i pracownicy. To właśnie sprawiło, że w ciągu 17 lat staliśmy się jednym z wiodących dystrybutorów elementów i komponentów pneumatyki siłowej.

Osiągnięcie obecnej pozycji nie byłoby możliwe bez wartości jakie wyznajemy i ludzi, z którymi wspólnie realizujemy cele. Od początku firmę tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem w branży pneumatyki i automatyki. Ważne są dla nas takie wartości jak szacunek, profesjonalizm i wiedza.

Jeśli podzielasz naszą filozofię, zachęcamy do aplikowania.

Twoje zadania:

Zbudowanie od podstaw działu automatyki przemysłowej z wykorzystaniem struktur sprzedażowych firmy, a w szczególności:

  • aktywny udział w tworzeniu polityki handlowej firmy w obszarze automatyki - opracowanie długookresowej strategii, harmonogramu działań oraz budżetów

  • nawiązywanie relacji biznesowych z dostawcami - pozyskiwanie, ustalanie warunków współpracy, koordynowanie procesu tworzenia umów

  • zaplanowanie i zorganizowanie efektywnych działań marketingowych i promocyjnych

  • reprezentowanie firmy w kontaktach handlowych oraz doradztwo techniczne; współpraca z dużymi i średnimi firmami produkcyjnymi oraz producentami maszyn

  • obsługa i aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • realizacja strategii i planów sprzedażowych oraz sukcesywne zwiększanie udziału w rynku

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy z klientami

  • budowanie i utrzymywanie wartościowych relacji z klientami, reagowanie na ich potrzeby i proponowanie optymalnych rozwiązań

  • zarządzanie i rozwijanie struktur sprzedażowych, budowanie zespołów

  • koordynowanie pracy zespołu, analiza wyników oraz bieżące wsparcie w realizacji celów

  • motywowanie zespołu do rozwijania kompetencji sprzedażowych, aktywności i poprawy efektywności pracy

  • monitorowanie rynku, analiza trendów i działań w branży, wymiana informacji z kierownikami regionalnymi

  • stała współpraca z innymi działami w firmie, aktywny udział w realizacji wspólnych projektów

  • dbanie o przestrzeganie procedur i wysokich standardów zgodnie z polityką firmy

  • budowanie przyjaznej atmosfery pracy opartej na wartościach firmy: szacunku, profesjonalizmie, wiedzy

Nasze oczekiwania:

Poszukujemy pasjonata automatyki, który ma wiedzę, doświadczenie sprzedażowe oraz zdolności strategiczne

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane również w obszarze zarządzania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży przemysłowej - min 5 lat

  • świetna komunikacja z klientem, dostawcami oraz zespołem i Zarządem

  • umiejętności strategicznego myślenie, tworzenia planów i egzekwowania efektów

  • zdolność rozwiązywania problemów, otwartość i kreatywne myślenie

  • chęć realizacji ambitnych zadań, wyzwań w tym budowanie od podstaw obszaru automatyki

  • motywacja do osiągania założonych celów

  • doświadczenie w budowaniu zespołów, kierowaniu i motywowaniu

  • empatia, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kategorii „B”

  • gotowość do pracy zdalnej i wyjazdowej

Nasza propozycja:

To tylko kilka najważniejszych informacji, inne będą miłą niespodzianką

  • ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji

  • konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia

  • udział w budowaniu rozwijającej się marki cieszącej się uznaniem klientów

  • uczciwy i przejrzysty systemem premiowania za efekty pracy

  • możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia oraz szerokiej wiedzy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia

  • duża samodzielność, otwartość na kreatywne pomysły

  • przyjazna atmosfera pracy w zespole pasjonatów